کسب افتخار ملی توسط موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس بوشهر

30 ارديبهشت 1403

رییس پژوهشکده علوم زیست پزشکی خلیج فارس گفت: در آیین بزرگداشت روز جهانی موزه‌ها از فعالان برگزیده در حوزه موزه‌داری تجلیل شد که آقای امین بصیری موزه‌دار موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس، موفق به کسب عنوان موزه‌دار برتر کشور شد.

دکتر مریم فرخ نیا گفت : کسب افتخاری ارزشمند و رتبه نخست موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس در کشور را تبریک عرض میکنم . همچنین از مدیر محترم موزه آقای میلاد آزموده و موزه دار توانمندمان آقای امین بصیری به پاس تمام زحماتشان تشکر ویژه می نماییم .

وی گفت : آقای امین بصیری با بیان شیوا و روایت های پرشور در جذب گردشگران موزه به هم اندازه آثار تاریخی موزه ارزشمند و موثر است .

مدیر موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس گفت: این موزه در کنار مجموعه بی‌نظیر و منحصربه‌فرد تاریخ پزشکی که به همت دکتر ایرج نبی‌پور جمع‌آوری شده و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار گرفته، روایت جذاب و متفاوت موزه‌دار پرانرژی و فعال این موزه، لذت بازدید از این مکان علمی و فرهنگی را دو چندان نموده است.

موزه تاریخ پزشکی خلیج فارس تنها موزه مشارکتی استان بوشهر است که توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر اداره می‌شود.


کلمات کلیدی:
موزه     تاریخ     پزشکی        

تاریخ بروز رسانی:   31 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >